BİZ KİMİZ

Uzmanlık alanlarımız:
• Sözel Mantık,
• Okuma Bozukluklarının Çözümü,
• Dil ve Anlatım Bozuklukları,
• Hızlı Okuma

ALES, DGS, KPSS alanında….
ALES, DGS, KPSS‘lerde kök söktüren sorulardan olan sözel mantık sorularında uzmanlaştıktan sonra bu alanla ilgili soru bankası ve videolar hazırlayıp bu soruları öğrenciler için en zevkli ve kolay konular haline getirdik.

Okuma Bozuklukları alanında….
İlkokul çağındaki milyonlarca öğrenci okuma sorunları yaşamakta. Birçoğu ya heceleyerek okumakta ya yanlış veya eksik okumakta. Bu okuma sorunları onların tüm derslerde başarısız olmasına yol açmakta.
Bu sorunla hızlı okuma eğitimleri verirken karşılaştık ve Türkiye’de büyük bir sorun olduğunu gördük. Bu yüzden öğrencilerin bu sorunlarına çözüm olabilecek bir eser üzerinde çalışıp öğrencilerin istifadesine sunduk.

Dil ve Anlatım Bozuklukları alanında…
Birçok sınavda öğrencilerin karşısına gelen dil ve anlatım bozuklukları hakkında detaylı açıklamalar içeren kitabımızı yazıp yayımladık.
Eserde anlatım bozukluğu olan 1400 cümleyi tek tek açıklayarak eseri okuyan herkesin anlatım bozuklukları konusuna hâkim olmalarını sağladık.

Hızlı Okuma alanında…
Hızlı okuma alanında piyasada birçok kitap var. Ve hepsinde gereksiz birçok egzersiz var. Öğrenciler için gerekli olan egzersizlerin olduğu ama bolca (Çeşit olarak değil, miktar olarak) egzersiz olması yönüyle yine eşsiz bir eser yayımladık.
Yıllarca hızlı okuma kursları verip birçok kişinin yavaş okuma sorununa çare olduk. 

Satış SözleşmesiGizlilik Sözleşmesiİade ve Sipariş İptaliBayilik Sözleşmesi
© 2017 isagulec.com.tr
Tasarım: webpaketi.net