İade ve Sipariş İptali

İade şartları:

Mesafeli sözleşmelere dair yönetmeliğe göre “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” ile paketi teslim aldığınız ilk 7 gün içerisinde ürünlerinizi iade edebilirsiniz. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Üründen kaynaklanan sorun(lar)dan dolayı iade istenmesi halinde kargo ücreti tarafımıza aittir.

“Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi gün içerisinde iade edilecek ürünün aşağıdaki adrese gönderilmesi gerekmektedir. İade edeceğiniz ürünü, tüm fatura nüshaları ile paketi hasar görmemiş, ürün kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, tüm aksesuarlarıyla ve iade sebebinizi önceden info@isagulec.com.tr adresine mail gönderip iletişime geçtikten sonra MNG Kargo ile ürünü bize göndermeniz gerekmektedir. İade ürün bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Para iadenizin bankanıza bağlı olarak, kredi kartınıza yansıması iadeden sonra 10 gün sürebilir.
İade Adresi: 1711 Sk. No:3/1 Karşıyaka/İZMİR

Sipariş İptali:

Ürün siparişi mesai saatinde yapılmışsa aynı gün saat 17.00’da; mesai bitiminden sonra yapılmışsa bir sonraki iş günü saat 17.00’da kargoya teslim edilmektedir. İptal edilmek istenen sipariş, ürün kargoya verilmeden önce sitedeki iletişim bilgileri bölümünde yer verilmiş olan telefonlardan birine ulaşılarak bildirilmelidir.
Satış SözleşmesiGizlilik Sözleşmesiİade ve Sipariş İptaliBayilik Sözleşmesi
© 2017 isagulec.com.tr
Tasarım: webpaketi.net